Czy to Twoja firma?

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MARII SKŁODOWSKIEJ - CURIE W SKAWINIE praca

Skawina
SZKOLNICTWO
LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MARII SKŁODOWSKIEJ - CURIE W SKAWINIE najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia hr / kadry

Oferty pracy LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MARII SKŁODOWSKIEJ - CURIE W SKAWINIE

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MARII SKŁODOWSKIEJ - CURIE W SKAWINIE

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MARII SKŁODOWSKIEJ - CURIE W SKAWINIE poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MARII SKŁODOWSKIEJ - CURIE W SKAWINIE - oferty archiwalne

  • Specjalista ds.płac

    LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MARII SKŁODOWSKIEJ - CURIE W SKAWINIE
    • Skawina
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • 1 700-1 900 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      Prowadzenie płac w Liceum

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
      • Inne wymagania: Wymagane wykształcenie średnie + 2 lata stażu pracy lub wykształcenie wyższe + 1rok stażu pracy, wymagana ogólna znajomość zagadnień rachunkowości budżetowej, praktyczna znajomość zagadnień płacowych (praktyka w obszarze płacowym), znajomość regulacji prawnych w zakresie: administracji samorządowej, Kodeksu Pracy, egzekucji administracyjnej, przepisów podatkowych, przepisów płacowych, przepisów i procesów z zakresu ubezpieczeń społecznych, znajomość obsługi komputera w tym biegła znajomość pakietu MS Office, znajomość programu: Vulcan Płace programu Systemu Informacji Oświatowej (SIO) oraz programu sprawozdawczego GUS, programu "Płatnik", PFRON, znajomość ustawy o systemie oświaty oraz Karty Nauczyciela, samodzielność, rzetelność i terminowość w wykonywaniu zadań, dobra organizacja czasu pracy, wysoka kultura osobista

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 1 700 - 1 900 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + dodatek za wysługę lat
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Skawinie