Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - PROFIT TEAM Sp.z o.o.

Oferty pracy PROFIT TEAM Sp.z o.o.

Aktualnie brak ofert pracy od tego pracodawcy

Archiwalne ogłoszenia

POMOCNICZY ROBOTNIK W PRZEMYŚLE PRZETWÓRCZYM
Zawód: pracownik fizyczny   |  Rodzaj: inna
Morawica
Szczegóły
Zakres obowiązków
sortowanie i pakowanie produktów lub komponentów, praca w grupach ukraińskojęzycznych
Wymagania
Wykształcenia:
brak lub niepełne podstawowe, brak
Języki:
ukraiński, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Inne wymagania:
[Umiejętność 3] : zdolność manualna
[Umiejętność 2] : sprawność fizyczna
[Umiejętność 1] : dyspozycyjność
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
PRACOWNIK AGENCJI PRACY TYMCZASOWEJ
Zawód: pracownik biurowy   |  Rodzaj: umowa o pracę
Skawina
Szczegóły
Zajmuje się rekrutacjąi zatrudnianiem pracowników z Ukrainy, Rosji, Białorusi, Mołdawii, a następnie oddelegowywaniem ich na określony czas i do wykonania określonej pracy na rzecz innego podmiotu.
Wymagania
Języki:
rosyjski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Uprawnienia:
Prawo jazdy kat. B
[Umiejętność 2] : dyspozycyjność
[Umiejętność 1] : sprawna obsługa komputera i urządzeń biurowych
NIE
PROFIT TEAM Sp.z o.o.
32-050 Skawina
Kazimierza Wielkiego 8A

Pracodawcy z miasta Skawina