Czy to Twoja firma?

FITLAB CATERING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA praca

Skawina
FITLAB CATERING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy FITLAB CATERING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca FITLAB CATERING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Pomoc kuchenna (zmiany poranne)

    PI MANAGEMENT SP. Z O.O
    • Kraków
    • umowa zlecenie
    • praca od zaraz
    Popularna
    Dodana
  • Kucharz / kucharka - Hotel GrandSal

    Kopalnia Soli "Wieliczka"
    • Wieliczka
    • umowa o pracę
    Polecana Popularna
    Dodana
  • Pokojowa

    Chochołowy Dwór
    • Jerzmanowice
    • umowa o pracę tymczasową
    Dodana

FITLAB CATERING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca FITLAB CATERING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA - oferty archiwalne

  • Cukiernik

    FITLAB CATERING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
    • Skawina
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      - Estetyczne i prawidłowe przygotowywanie dań
      - Współpraca z dietetykiem w zakresie tworzenia nowych przepisów
      - Utrzymywanie zgodności wykonania deserów z wytycznymi bilansu kalorycznego i makroskładników

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze branżowe, brak
      • Uprawnienia: umiejętności cukiernicze, umiejętność dekorowania ciast
      • Inne wymagania: wiedza z zakresu cateringu dietetycznego i produktów wykorzystywanych (np. mąka orkiszowa, owsiana, miód w zastępstwie cukru białego)

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 23 PLN
      • Opis wynagrodzenia: stawka za godzinę
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Kucharz

    • Skawina

      - Przygotowanie dań zgodnie z obowiązującymi standardami.
      - Racjonalne gospodarowanie towarem, minimalizowanie strat.
      - Dbanie o odpowiednią estetykę potraw.
      - Utrzymywanie porządku i higieny w miejscu pracy.
      - Dbanie o właściwy stan techniczny urządzeń kuchennych.
      - Prawidłowe i terminowe wykonywanie zadań wynikających ze specyfiki zajmowanego stanowiska.
      - Informowanie przełożonego o wykrytych zagrożeniach. Zgłaszanie bezpośredniemu przełożonemu wszelkich informacji na temat przygotowywanych posiłków, w szczególności zaś o stanie ich świeżości, brakach magazynowych, potrzebie zamówień produktów oraz innych problemów jakie mogą utrudnić czy uniemożliwić prawidłowe wykonanie obowiązków służbowych.

      Wymagania

      • Uprawnienia: umiejętność gotowania

      Oferujemy

      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową
  • Pomoc kuchenna

    • Skawina

      - utrzymanie porządku, zmywanie naczyń, czyszczenie sprzętów
      - przygotowywanie warzyw i owoców
      - obieranie, krojenie
      - gastronomiczny rozbiór mięsa
      - wykonywanie różnego rodzaju potraw zgodnie z poleceniem kucharza
      - porcjowanie i dekorowanie wyrobów kulinarnych
      - zabezpieczenie przed zepsuciem surowców, półproduktów i wyrobów gotowych
      - przestrzeganie przepisów bhp i przeciwpożarowych

      Wymagania

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 19 PLN

Pracodawcy w Skawinie