Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - LYNKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Lynka Sp. z o.o. Oferowane stanowisko Asystent w Dziale Sprzedaży Eksportowej Miejsce pracy Skawina Rodzaj oferty praca Ilość stanowisk 1 Osoba kontaktowa Mariola Woźniak Telefon 123235140 Faks 123235140 Firmowy adres e-mail mwozniak@lynka.eu

Oferty pracy Lynka Sp. z o.o.

Aktualnie brak ofert pracy od tego pracodawcy

Archiwalne ogłoszenia

Młodszy Księgowy
Zawód: pracownik produkcji   |  Rodzaj: umowa o pracę
Skawina
Szczegóły
Zakres obowiązków
Wymagania
  • Wystawianie faktur sprzedaży
Asystent w dziale Sprzedaży Eksportowej
Skawina
Szczegóły
Wymagania
  • Nastawienie na wyniki i wysoki poziom umiejętności analitycznych

Adres

ul. ppor. Mieczysława Majdzika 16
32-050 Skawina
województwo małopolskie
powiat krakowski
gmina Skawina

Dodatkowe informacje

NIP: 6770067612
REGON: 350558082
KRS: 0000139929

Dyrektor generalny

John Paul Lynch
Data wpisu do Rejestru Przedsiębiorców: 21-11-2002
Źródło: GUS, KRS

Pracodawcy z miasta Skawina