Czy to Twoja firma?

MODA PRYM PRODUCENT ODZIEŻY DAMSKIEJ WOJCIECH WARTAK praca

Skarżysko-Kamienna
MODA PRYM PRODUCENT ODZIEŻY DAMSKIEJ WOJCIECH WARTAK najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
wytwórstwo / rzemiosło praca fizyczna

Oferty pracy MODA PRYM PRODUCENT ODZIEŻY DAMSKIEJ WOJCIECH WARTAK

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca MODA PRYM PRODUCENT ODZIEŻY DAMSKIEJ WOJCIECH WARTAK

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

MODA PRYM PRODUCENT ODZIEŻY DAMSKIEJ WOJCIECH WARTAK poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca MODA PRYM PRODUCENT ODZIEŻY DAMSKIEJ WOJCIECH WARTAK - oferty archiwalne

  • Szwaczka maszynowa

    MODA PRYM PRODUCENT ODZIEŻY DAMSKIEJ WOJCIECH WARTAK
    • Skarżysko-Kamienna
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Szycie odzieży lekkiej i ciężkiej.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze branżowe, kierunek: krawiectwo
      • Inne wymagania: Obsługa maszyny stębnówka, overlock.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 490 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

    • 2 800 zł / mies.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze branżowe, brak, kierunek: krawiectwo

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN

Pracodawcy w Sjarżysku-Kamiennej