Czy to Twoja firma?

Zespół Opieki Zdrowotnej w Skarżysku-Kamiennej praca

Skarżysko-Kamienna

W sercu Skarżyska-Kamiennej, przy ulicy Szpitalnej 1, znajduje się miejsce, gdzie zdrowie i dobro pacjentów stanowią naszą najwyższą wartość – Zespół Opieki Zdrowotnej w Skarżysku-Kamiennej. Jesteśmy dumni, że możemy oferować mieszkańcom naszego miasta oraz okolic kompleksowe usługi medyczne na najwyższym poziomie.

Nasza oferta to szeroki zakres świadczeń zdrowotnych w różnych specjalizacjach. Od diagnostyki laboratoryjnej, przez chirurgię ogólną, neonatologię, ortopedię i traumatologię narządu ruchu, otorynolaryngologię, położnictwo i ginekologię, aż po rehabilitację medyczną – każdy pacjent znajdzie u nas pomoc dostosowaną do swoich potrzeb.

Innowacyjność i jakość to słowa, które nas wyróżniają. Nasz szpital wzbogacił się o nowoczesną wannę do immersji wodnej, która umożliwia porody w wodzie, co jest dużym krokiem naprzód w komfortowym i bezpiecznym przyjmowaniu nowego życia. Jesteśmy również niezmiernie dumni z tytułu "Szpitala przyjaznego Kangurom", który otrzymały nasz Oddział Neonatologiczny oraz Oddział Położniczo-Ginekologiczny, co potwierdza nasze zaangażowanie w zapewnienie najlepszej opieki nad najmłodszymi pacjentami i ich matkami.

W naszych murach nie tylko leczymy, ale i uczymy. Działalność dydaktyczna to ważny element naszej misji – kształcimy przyszłe pokolenia medyków, przekazując wiedzę i doświadczenie zdobyte przez lata praktyki.

Nasza przewaga konkurencyjna opiera się na nowoczesnym wyposażeniu i uznaniu, które zdobyliśmy dzięki wysokiej jakości świadczonych usług. Każdego dnia staramy się być lepsi, inwestując w sprzęt i rozwój naszego personelu, aby zapewnić pacjentom opiekę, jakiej potrzebują i zasługują.

Chociaż nie możemy podzielić się pełną historią naszego rozwoju, liczbą oddanych pracowników, którzy tworzą nasz zespół, ani naszymi wartościami i misją w formie zapisanych słów, to codziennie udowadniamy je w praktyce. Naszym celem jest nieustanne doskonalenie się w służbie zdrowiu i życiu ludzkiemu.

Zapraszamy do Zespołu Opieki Zdrowotnej w Skarżysku-Kamiennej, gdzie profesjonalizm spotyka się z troską i nowoczesnością. Jesteśmy tutaj, aby dbać o Wasze zdrowie i dobre samopoczucie.

Zespół Opieki Zdrowotnej w Skarżysku-Kamiennej najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika medycyna / farmacja / zdrowie it (informatyka) księgowość / ekonomia bankowość / finanse

Oferty pracy Zespół Opieki Zdrowotnej w Skarżysku-Kamiennej

Praca alert - powiadomienia

Praca Zespół Opieki Zdrowotnej w Skarżysku-Kamiennej

  • Dietetyk

    Zespół Opieki Zdrowotnej w Skarżysku-Kamiennej
    • Skarżysko-Kamienna
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana
  • Psycholog

    • część etatu
    Wygasa

Mapa Zespół Opieki Zdrowotnej w Skarżysku-Kamiennej

Siedziba główna

Zespół Opieki Zdrowotnej w Skarżysku-Kamiennej poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Wrocław

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Zespół Opieki Zdrowotnej w Skarżysku-Kamiennej - oferty archiwalne

  • Psycholog

    • Zakres obowiązków

      Zabezpieczenie właściwej opieki psychologicznej pacjentom hospitalizowanym w szpitalu.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne, kierunek: Psychologia
      • Inne wymagania: Dokonywanie i weryfikowanie zabiegów psychologicznych. Prowadzenie terapii gupowych i indywidualnych.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 186 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Sjarżysku-Kamiennej