Czy to Twoja firma?

PRZEDSZKOLE W SKARSZEWACH TĘCZOWY ZAKĄTEK praca

Skarszewy
PRZEDSZKOLE W SKARSZEWACH TĘCZOWY ZAKĄTEK najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Nauczyciel Skarszewy
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia

Oferty pracy PRZEDSZKOLE W SKARSZEWACH TĘCZOWY ZAKĄTEK

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PRZEDSZKOLE W SKARSZEWACH TĘCZOWY ZAKĄTEK

Praca PRZEDSZKOLE W SKARSZEWACH TĘCZOWY ZAKĄTEK - oferty archiwalne

  • Nauczyciel psycholog

    PRZEDSZKOLE W SKARSZEWACH TĘCZOWY ZAKĄTEK
    • Skarszewy
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      - współpraca z rodzicami
      - udzielanie pomocy psychologiczno - pedagogicznej
      - diagnozowane dzieci
      - współpraca z poradnią
      - rozwiązywanie problemów wychowawczych
      - współpraca z pedagogiem i instutacjami wspierającymi
      Wymiar czasu pracy: 0,45 etatu tj. 10 godzin w tygodniu

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: psychologia
      • Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne
      • Inne wymagania: konieczne: wykształcenie wyższe mgr kierunek/specjalność psychologia pożądane: studia podyplomowe z psychologii

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 1 400 do 1 920 PLN
      • Opis wynagrodzenia: wg rozporządzenia MEN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Skarszewach