Czy to Twoja firma?

EASY FIT Przemysław Kończyński praca

Sitaniec
EASY FIT Przemysław Kończyński najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Pomoc kuchenna Sitaniec
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy EASY FIT Przemysław Kończyński

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca EASY FIT Przemysław Kończyński

Praca EASY FIT Przemysław Kończyński - oferty archiwalne

  • Pomoc kuchenna

    EASY FIT Przemysław Kończyński
    • Zamość
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Obsługa zgrzewarki do żywności, przygotowywanie warzyw, owoców i produktów mięsnych. Pomoc w pakowaniu żywności.

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, średnie zawodowe
      • Uprawnienia: książeczka zdrowia dla celów sanitarno-epidemiologicznych, Prawo jazdy kat. B, umiejętność pracy w zespole
      • Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie w pracy na kuchni

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

    • Sitaniec
    • 2 800 zł / mies.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak, podstawowe, brak
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B, książeczka zdrowia dla celów sanitarno-epidemiologicznych, umiejętność pracy w zespole

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN

Pracodawcy w Sitańcu