Czy to Twoja firma?

MEGA SIERPC sp. z o.o. praca

Sierpc

Od skromnych początków w transporcie konnym do lidera w branży logistycznej, MEGA SIERPC sp. z o.o. to więcej niż firma – to 30-letnia historia ciężkiej pracy, innowacji i nieustającego rozwoju. Nasza siedziba znajduje się w sercu Mazowsza, w Sierpcu, skąd zarządzamy flotą 73 nowoczesnych zestawów ciężarowych, które są naszą dumą i symbolem naszego zaangażowania w jakość.

Specjalizujemy się w transporcie ciężarowym, a nasze cysterny to codzienny widok na drogach nie tylko Polski, ale i całej Europy. Współpraca z czołowymi graczami branży mleczarskiej to dla nas zarówno zaszczyt, jak i potwierdzenie naszej pozycji na rynku. Zaufanie, jakim nas obdarzają klienci, jest dla nas największym wyróżnieniem.

Dbamy o to, aby nasze usługi były synonimem niezawodności i bezpieczeństwa. Dlatego w 2011 i 2012 roku wdrożyliśmy system zarządzania jakością ISO22000, który jest naszym zobowiązaniem wobec najwyższych standardów. Nasze myjnie cystern CIP oraz stacje paliw są wyrazem troski o detale, które mają ogromne znaczenie w codziennej pracy.

Innowacja to dla nas nie tylko słowo – to działanie. W 2014 roku zaimplementowaliśmy system ERP Enova, który usprawnił nasze procesy zarządcze i pozwolił na jeszcze lepszą organizację pracy. Jesteśmy dumni, że nasza flota pojazdów to najnowsze modele, których wiek nie przekracza 5 lat. To inwestycja w przyszłość i gwarancja, że nasze usługi są zawsze na najwyższym poziomie.

Nasza historia to nie tylko przeszłość, ale i przyszłość, którą tworzymy każdego dnia. W 2012 roku zostaliśmy uznani za najlepiej zarządzaną średnią firmę transportową w Polsce, co jest dla nas potwierdzeniem, że idziemy we właściwym kierunku. MEGA SIERPC sp. z o.o. to nie tylko transport i logistyka – to pasja i zaangażowanie w każdy kilometr, który pokonujemy dla naszych klientów.

MEGA SIERPC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
obsługa klienta / call center

Oferty pracy MEGA SIERPC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca MEGA SIERPC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Mapa MEGA SIERPC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 7 miesiącach

Profil firmy:
MEGA SIERPC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca MEGA SIERPC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Koordynator Działu Warsztatu

    • Sierpc
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Mega Sierpc Sp. z o. o. poszukuje kandydata na stanowisko: Koordynator Działu Warsztatu.

      Koordynator Działu Warsztatu

      Obowiązki

      • Ewidencja i ustalanie harmonogramu pracy dla mechaników,
      • Prowadzenie zaopatrzenia w niezbędne części,
      • W porozumieniu z przełożonym kierowanie pojazdów do serwisu, kontrola przebiegu naprawy i informowanie o zakończonych działaniach,
      • Wykonywanie poleceń przełożonych,
      • Ścisła współpraca z logistyką,
      • Prowadzenie ewidencji i inspekcji opon,
      • Kontrola i sprawdzenie cotygodniowych kart pracy warsztatu,
      • Organizacja, kontrola i nadzór nad pracą warsztatu,
      • Odpowiedzialność za likwidację awarii,
      • Bieżąca analiza i optymalizacja kosztów działu,
      • Wprowadzanie danych do systemu IT
      • Nadzór nad ośnieżaniem, usuwaniem śliskości/gołoledzi w okresach zimowych,
      • Zgłaszanie zapotrzebowania środków niezbędnych do prac zimowego przygotowania stanowiska pracy oraz usunięcia śliskości/gołoledzi.

      Wymagania

      • Minimum średnie wykształcenie o profilu technicznym,
      • Samodzielność, bardzo dobra organizacja pracy własnej i podległego zespołu,
      • Umiejętność skutecznej komunikacji i motywowania pracowników,
      • Odpowiedzialność za realizację powierzonych zadań.

      Oferujemy

      • Umowę o pracę,
      • Motywacyjny system wynagradzania,
      • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
      • Stabilną pracę w firmie o wysokiej i prestiżowej pozycji rynkowej,
      • Wsparcie szkoleniowe oraz profesjonalne wprowadzenie na stanowisko pracy.

  • PRACOWNIK W DZIALE KADR I PŁAC

    • Sierpc
    • Mega Sierpc Sp. z o. o. poszukuje kandydata na stanowisko PRACOWNIK DZIAŁU KADR I PŁAC. Oferujemy możliwość rozwoju i ciągłego podnoszenia kwalifikacji.Zgłoszenia prosimy kierować na adres mailowy (Aplikuj) podając w tytule maila Pracownik w dziale Kadr i PłacW aplikacji prosimy zawrzeć klauzule:Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

      PRACOWNIK W DZIALE KADR I PŁAC

      Obowiązki

      • obsługa kadrowa pracowników firmy
      • prowadzenie dokumentacji pracowniczej
      • kontaktowanie się z instytucjami zewnętrznymi w ramach realizowanych zadań z obsługi
      • Koordynacja i nadzór codziennego procesu obsługi kadrowo – płacowej,
      • Sporządzanie dokumentów kadrowych dla pracowników oraz zleceniobiorców oraz nadzór nad ich kompletnością, terminowością
      • Prowadzenie wszystkich etapów procesu kadrowego (od rekrutacji poprzez nawiązanie, świadczenie i ustanie stosunku pracy)
      • Rozliczanie czasu pracy oraz okresów rozliczeniowych,
      • Przygotowywanie dokumentacji niezbędnej do naliczania wynagrodzeń,
      • Sporządzanie list płac i kontrola dokumentacji niezbędnej do naliczania wynagrodzeń,
      • Wystawianie zaświadczeń o zarobkach i innych dokumentów płacowych,
      • Przygotowywanie deklaracji ZUS, PIT, GUS,
      • Współpraca z urzędami i organami kontroli,
      • Prowadzenie magazynu odzieży roboczej, zamawianie, wydawanie,

      Wymagania

      • doświadczenie na samodzielnym stanowisku w zakresie obsługi kadrowej
      • dobra znajomość i umiejętność interpretacji przepisów prawa pracy
      • bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office (Word, Excel)
      • umiejętność analitycznego myślenia i podejmowania decyzji
      • chęć rozwoju i stałego doskonalenia się
      • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, odpowiedzialność

      Oferujemy

      • szkolenie i pełne wdrożenie w pracę na zajmowanym stanowisku
      • dużą samodzielność działania
      • atrakcyjne warunki zatrudnienia
      • umowę o pracę na pełen etat

Pracodawcy w Sierpcu