Czy to Twoja firma?

DZIAŁALNOŚĆ HANDLOWO-USŁUGOWA -WOJCIECH TEODORCZYK praca

Sieroszewice
Sprzedaż detaliczna pozostałych nowych wyrobów prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach
DZIAŁALNOŚĆ HANDLOWO-USŁUGOWA -WOJCIECH TEODORCZYK najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Sprzedawca Sieroszewice
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy DZIAŁALNOŚĆ HANDLOWO-USŁUGOWA -WOJCIECH TEODORCZYK

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca DZIAŁALNOŚĆ HANDLOWO-USŁUGOWA -WOJCIECH TEODORCZYK

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca DZIAŁALNOŚĆ HANDLOWO-USŁUGOWA -WOJCIECH TEODORCZYK - oferty archiwalne

  • Sprzedawca

    DZIAŁALNOŚĆ HANDLOWO-USŁUGOWA -WOJCIECH TEODORCZYK
    • Kalisz
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Obsługa klienta.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Inne wymagania: Mile widziana znajomość obsługi komputera i kasy fiskalnej.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Sieroszewicach