Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - Adam Krawczyk Zakład Produkcyjno-Handlowy "CRAWTICO"

produkcja, szczotki

Oferty pracy Adam Krawczyk Z.P.H.Crawtico

MAGAZYNIER

Zawód: magazynier Rodzaj: umowa na okres próbny
Adam Krawczyk Z.P.H.Crawtico
Praca w magazynie na 1 zmianę od 06.00 do 14.00. Możliwe zatrudnienie osoby posiadającej orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.
od 2600 zł
UoP brutto/mies.
Siepraw
20-10-2020
od 2600 zł

SZCZOTKARZ

Zawód: rzemieślnik Rodzaj: umowa na okres próbny
Praca na 1 zmianę przy obsłudze automatów szczotkarskich. Możliwe zatrudnienie osoby posiadającej orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.
od 2600 zł
Siepraw
20-10-2020
od 2600 zł

Archiwalne ogłoszenia

SZCZOTKARZ
Zawód: rzemieślnik   |  Rodzaj: umowa na okres próbny
Siepraw
Szczegóły
Zakres obowiązków
Praca na 1 zmianę przy obsłudze automatów szczotkarskich, mogą być osoby posiadające orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.
Wymagania
Wykształcenia:
brak lub niepełne podstawowe, brak
Inne wymagania:
Stanowisko do przyuczenia.
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
MAGAZYNIER
Zawód: magazynier   |  Rodzaj: umowa na okres próbny
Siepraw
Szczegóły
Praca w magazynie na 1 zmianę od 06.00 do 14.00, mogą być osoby posiadające orzeczenie o stopniu niepełnosprawności
Wymagania
zasadnicze zawodowe, brak
Mile widziane doświadczenie.
NIE

Adres

ul. Słowiańska 39
32-447 Siepraw
województwo małopolskie
powiat myślenicki
gmina Siepraw

Dodatkowe informacje

NIP: 6810003625
REGON: 350678047

Profil działalności:

  • 25.62.Z - Obróbka mechaniczna elementów metalowych
  • 25.72.Z - Produkcja zamków i zawiasów
  • 25.73.Z - Produkcja narzędzi
  • 25.93.Z - Produkcja wyrobów z drutu, łańcuchów i sprężyn
  • 25.99.Z - Produkcja pozostałych gotowych wyrobów metalowych, gdzie indziej niesklasyfikowana
  • 32.91.Z - Produkcja mioteł, szczotek i pędzli
  • 46.43.Z - Sprzedaż hurtowa elektrycznych artykułów użytku domowego
  • 46.44.Z - Sprzedaż hurtowa wyrobów porcelanowych, ceramicznych i szklanych oraz środków czyszczących
  • 46.74.Z - Sprzedaż hurtowa wyrobów metalowych oraz sprzętu i dodatkowego wyposażenia hydraulicznego i grzejnego
  • 46.90.Z - Sprzedaż hurtowa niewyspecjalizowana
Data rozpoczęcia wykonywania działalności gospodarczej: 31-12-1979
Status indywidualnej działalności gospodarczej: Aktywny
Źródło: GUS, CEIDG

Pracodawcy z miasta Siepraw