Czy to Twoja firma?

STARA PIEKARNIA Anna Piwowarczyk praca

Siemianowice Śląskie
STARA PIEKARNIA Anna Piwowarczyk najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy STARA PIEKARNIA Anna Piwowarczyk

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca STARA PIEKARNIA Anna Piwowarczyk

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca STARA PIEKARNIA Anna Piwowarczyk - oferty archiwalne

  • Piekarz

    STARA PIEKARNIA Anna Piwowarczyk
    • Siemianowice Śląskie
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Wypiek pieczywa i drożdżówek. Praca w godzinach od 14.00-22.00 (do uzgodnienia). doświadczenie zawodowe min. 1 rok, chęć do pracy, mile widziana książeczka sanepidowska.

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Siemianowicach Śląskich