Czy to Twoja firma?

TELE CATERING S.C. S.OGIERMAN K.OGIERMAN praca

Siemianowice Śląskie
TELE CATERING S.C. S.OGIERMAN K.OGIERMAN najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka magazyn

Oferty pracy TELE CATERING S.C. S.OGIERMAN K.OGIERMAN

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca TELE CATERING S.C. S.OGIERMAN K.OGIERMAN

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Inspektor/-ka służby pięter

    Hotel Crystal Mountain*****
    • Wisła
    • umowa o pracę
    Dodana
  • Kelner bankietowy

    • Wisła
    • umowa zlecenie
    Wygasa
  • Kucharz Zmianowy

    SMART-HR
    • Siemianowice Śląskie
    • rekrutacja zdalna
    • praca od zaraz
    Dodana

TELE CATERING S.C. S.OGIERMAN K.OGIERMAN poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca TELE CATERING S.C. S.OGIERMAN K.OGIERMAN - oferty archiwalne

  • Kucharz

    TELE CATERING S.C. S.OGIERMAN K.OGIERMAN
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      przygotowanie posiłków,

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Inne wymagania: książeczka sanepidowska, doświadczenie jako kucharz wymagane,

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: 10-20 co drugi dzień wynagrodzenie zależne od umiejętności
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Dostawca potraw/ kierowca kat. b

      dostawa potraw

      Wymagania

      • Inne wymagania: mile widziane doświadczenie, prawo jazdy kat. B,

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 do 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Umowa zlecenie na okres 3 miesięcy, później umowa o pracę.
  • Kelner/-ka

      Wymagania

      • Inne wymagania: książeczka sanepidowska lub gotowość jej wyrobienia, mile widziane doświadczenie, chęci do pracy

      Oferujemy

      • Opis wynagrodzenia: Umowa zlecenie na okres maksymalnie 3 miesięcy, później umowa o pracę.

Pracodawcy w Siemianowicach Śląskich