Czy to Twoja firma?

ADPOM USŁUGI ELEKTRYCZNE SERWIS ADAM KUKLA praca

Siemianowice Śląskie
ADPOM USŁUGI ELEKTRYCZNE SERWIS ADAM KUKLA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy ADPOM USŁUGI ELEKTRYCZNE SERWIS ADAM KUKLA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ADPOM USŁUGI ELEKTRYCZNE SERWIS ADAM KUKLA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca ADPOM USŁUGI ELEKTRYCZNE SERWIS ADAM KUKLA - oferty archiwalne

  • Elektromonter/serwisant

    ADPOM USŁUGI ELEKTRYCZNE SERWIS ADAM KUKLA
    • Siemianowice Śląskie
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Serwis obiektów handlowych. Wykonywanie prac naprawczych, remontowych oraz modernizacyjnych instalacji elektrycznej oraz bram szybkobieżnych. Praca na terenie Śląska, dojazd do miejsca pracy zapewniony. wykształcenie min. zasadnicze zawodowe, doświadczenie zawodowe min. 3 lata, prawo jazdy kat. B, uprawnienia- eksploatacja urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu nie wyższym niż 1 kv, dyspozycyjność oraz zaangażowanie.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Uprawnienia: Eksploatacja urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu nie wyższym niż 1 kV, Prawo jazdy kat. B

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Siemianowicach Śląskich