Czechanowicz Ekologia i Zieleń Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

Czechanowicz Ekologia i Zieleń sp. z o.o. praca

Siemianowice Śląskie

Firma Czechanowicz Ekologia i Zieleń Sp. z o.o. powstała w ramach przekształceń na bazie, działającej od 1992 roku, firmy Centrum Ogrodnicze Witold Czechanowicz. Od 2002 roku świadczymy usługi w zakresie budownictwa drogowego , co obecnie jest głównym kierunkiem działania firmy. Od tamtego czasu, jako podwykonawca firm: Strabag, Dragados, Heilit & Woerner, MSF/TGA, Mota Engil, A2Bau, Skanska i Mostostal Warszawa pracujemy przy budowie dróg i autostrad na terenie całego kraju.

Czechanowicz Ekologia i Zieleń Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy Czechanowicz Ekologia i Zieleń Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Czechanowicz Ekologia i Zieleń Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Czechanowicz Ekologia i Zieleń Sp. z o.o.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Kraków
  3. Lublin
  4. Wrocław
  5. Częstochowa
  6. Głogówek
  7. Poznań
  8. Warszawa
  9. Wyszków

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Czechanowicz Ekologia i Zieleń Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Kierowców kat. C+E ( niskopodwozie)

    • Siemianowice Śląskie
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Firma Czechanowicz Ekologia i Zieleń zatrudni do pracy na terenie kraju

      Kierowców kat. C+E ( niskopodwozie)

      Obowiązki

      • Dostarczanie materiałów i pojazdów na teren budowy,
      • Transport po terenie budowy,
      • Staranne rozmieszczanie i zabezpieczenie przewożonego materiału, sprzętu budowlanego,
      • Wspomaganie pracy przy załadowaniu i rozpakowaniu transportowanych materiałów, sprzętu budowlanego
      • Prowadzenie dokumentacji przewozowej,
      • Dbanie o czystość i stan techniczny powierzonego sprzętu,

      Wymagania

      • prawo jazdy kat. C+E,
      • doświadczenie w kierowaniu pojazdami samochodowymi,
      • Umiejętność pracy samodzielnej, rozważnej i odpowiedzialnej,
      • elastyczność, umiejętność pracy w zespole oraz zaangażowanie,

      Oferujemy

      • atrakcyjny i korzystny system wynagrodzeń,
      • terminowe wypłaty wynagrodzeń i innych świadczeń,
      • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
      • opiekę działu planowania transportu,
      • przestrzeganie norm czasu pracy kierowców,
      • odzież ochronną do wykonywania pracy na stanowisku kierowcy,
      • zaplecze socjalne na bazie w Siemianowicach Śląskich
      • ciepłe posiłki
      • zakwaterowanie w czasie odpoczynku przy przejazdach między naszymi budowami

      Zapraszamy do kontaktu! tel: 517 297 437

Pracodawcy w Siemianowicach Śląskich