JOURNAL Patrycja Dudziak

JOURNAL Patrycja Dudziak najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
uroda / pielęgnacja / dietetyka

Oferty pracy JOURNAL Patrycja Dudziak

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca JOURNAL Patrycja Dudziak

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Stylistka Paznokci ! Umowa o pracę

    KOPALNIA URODY Mariusz Ośliźniok
    • Ruda Śląska
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    • запрошуємо працівників з України
    • 4 600-9 000 zł / mies.
    Polecana
    Dodana

Praca JOURNAL Patrycja Dudziak - oferty archiwalne

  • Stylistka paznokci

    • Siemianowice Śląskie
    • Zakres obowiązków

      Kosmetyka paznokci, stylizacja paznokci, tworzenie bazy klientów, dbałość o stanowisko pracy według wytycznych sanepidu. Umowa zlecenie na okres 1 miesiąca, następnie możliowość przejścia na umowę o pracę. Wymagany ukończony kurs stylizacji paznokci, kultura osobista oraz chęć do pracy. Praca w godzinach otwarcia salonu od pon-pt 10.00-19.00, soboty 9.00-14.00, do uzgodnienia z pracodawcą.

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Uprawnienia: kurs stylizacji paznokci

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 19,7 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie do ustalenia +premie (umowa zlecenie 1 msc. 19,70 stawka godzinowa, umowa o pracę od 3

      Wymagania

      • Inne wymagania: Wymagany ukończony kurs stylizacji paznokci, kultura osobista oraz chęć do pracy.

      Oferujemy

      • Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie do ustalenia +premie (umowa zlecenie 1 msc. 18,30 stawka godzinowa, umowa o pracę od 3

Pracodawcy w Siemianowicach Śląskich