BANK SPÓŁDZIELCZY w Siedlcu

BANK SPÓŁDZIELCZY w Siedlcu najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
obsługa klienta / call center administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy BANK SPÓŁDZIELCZY w Siedlcu

Praca alert - powiadomienia

Praca BANK SPÓŁDZIELCZY w Siedlcu

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa BANK SPÓŁDZIELCZY w Siedlcu

Siedziba główna

BANK SPÓŁDZIELCZY w Siedlcu poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Opinie o firmie BANK SPÓŁDZIELCZY w Siedlcu

4.4

Na podstawie 9 ocen z Google.

Tomek

Tomek

"Przyjazne miejsce , profesjonalna obsluga . Produkty dopasowane do moich potrzeb."

3 miesiące temu

Leszek Kozieł

"Profesjonalny Bank, przyjazdni i kompetentni pracownicy."

tydzień temu

Tomasz Kleniuk

"Elastyczne podejście do każdego klienta, indywidualnego czy też firmy."

Daniel H

Daniel H

"Świetne produkty. Nie spodziewałem się. Polecam"

Podane treści są cytatem z Profilu Firmy w Google. Wybraliśmy ostatnie opinie, które nie mają skrajnych negatywnych ocen.
Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie opinie to kliknij tutaj.
Data aktualizacji: 08.03.2024

Praca BANK SPÓŁDZIELCZY w Siedlcu - oferty archiwalne

  • Pracownik obsługi klienta

    • Siedlec
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 3 000 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      Obsługa klientów

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, ekonomiczne

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Siedlcu