Czy to Twoja firma?

MEGA SYSTEM ZBIGNIEW DĘBSKI praca

Siedlce

Przedsiębiorstwo produkcyjno - handlowe w branży meblowej (producent stołów i krzeseł), od I 2013r - raczej tylko wynajem i transport

12.12.2014- firma obecnie zatrudnia wyłącznie kierowców TIR-ów. RŻ

MEGA SYSTEM ZBIGNIEW DĘBSKI najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
księgowość / ekonomia wytwórstwo / rzemiosło sprzedaż / zakupy logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy MEGA SYSTEM ZBIGNIEW DĘBSKI

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca MEGA SYSTEM ZBIGNIEW DĘBSKI

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

MEGA SYSTEM ZBIGNIEW DĘBSKI poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca MEGA SYSTEM ZBIGNIEW DĘBSKI - oferty archiwalne

  • Kierowca kat. b

    MEGA SYSTEM ZBIGNIEW DĘBSKI
    • Siedlce
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Przewóz towaru samochodem dostawczym typu BUS do 3,5 t na terenie kraju.

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 5 532 do 6 966 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Tapicer

    • Siedlce

      Tapicerowanie mebli biurowych - krzeseł.

      Wymagania

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 652 do 3 965 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + praca w soboty płatna dodatkowo - 289 zł brutto

Pracodawcy w Siedlcach