Czy to Twoja firma?

Uniwersytet Przyrodniczo-Humanistyczny w Siedlcach praca

Siedlce
Uniwersytet Przyrodniczo-Humanistyczny w Siedlcach najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy Uniwersytet Przyrodniczo-Humanistyczny w Siedlcach

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Uniwersytet Przyrodniczo-Humanistyczny w Siedlcach

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Uniwersytet Przyrodniczo-Humanistyczny w Siedlcach poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Uniwersytet Przyrodniczo-Humanistyczny w Siedlcach - oferty archiwalne

  • Elektryk

    Uniwersytet Przyrodniczo-Humanistyczny w Siedlcach
    • Siedlce
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna m.in. za: stałą konserwację tablic rozdzielczych wewnętrznych linii zasilających i konserwację instalacji i osprzętu elektrycznego w pomieszczeniach ogólnego użytku lub w miejscach ogólnie niedostępnych, sprawdzanie prawidłowości podłączeń i połączeń, czyszczenie styków, wymianę i uzupełnienie osprzętu elektrycznego. Wymianę, naprawę, konserwację istniejących instalacji elektrycznych i odgromowych. Montaż instalacji elektrycznych zgodnie z dokumentacją techniczną, projektową oraz normami,
      • Zapobieganie awariom i usuwanie ich skutków,
      • Bezpieczeństwo ludzi korzystających z sieci elektrycznej,
      • Wykonywanie innych prac konserwatorskich i naprawczych dotyczących instalacji elektrycznej i teletechnicznej

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze branżowe, brak
      • Inne wymagania: znajomość budowy i zasad działania aparatury zabezpieczającej i sterowniczej aparatów pomiarowo-kontrolnych, znajomość zasad stosowania materiałów elektrycznych instalacyjnych oraz obsługi narzędzi warsztatowych, znajomość budowy i zasady działania systemów teletechnicznych: SAP, SSWiN, CCTV, KD, znajomość obsługi komputera i programów środowiskowych do obsługi systemów teletechnicznych

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + dodatek stażowy, trzynastka, pakiet świadczeń socjalnych
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Hydraulik

    • Siedlce

      Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna m.in. za: kontrolę stanu instalacji wodno-kanalizacyjnej, c.o. i c.w. oraz utrzymanie ich
      w pełnej sprawności, remont, wymianę, konserwację, uzupełnienie i wykonywanie nowych instalacji wodno-kanalizacyjnych, c.o. i c.w. Montaż, naprawę i konserwację instalacji wodno-kanalizacyjnych w laboratoriach, utrzymywanie rezerwy części zamiennych i materiałów niezbędnych w przypadku awarii instalacji wodno-kanalizacyjnej, c.o. i c.w., kontrolę, przegląd i konserwację instalacji wodno-kanalizacyjnej w maszynowni fontanny kaskadowej, przegląd i konserwację systemu nawadniania.

      Wymagania

      • Inne wymagania: znajomość zasad budowy i działania urządzeń i instalacji wodociągowych, kanalizacyjnych, centralnego ogrzewania i ciepłej wody, znajomość zasad budowy i działania aparatury zabezpieczającej i kontrolno-pomiarowej stosowanej w instalacjach c.o i c.w., znajomość rysunku technicznego i wykonywanie prostych szkiców i schematów instalacji, dyspozycyjność (pełnienie dyżurów)

      Oferujemy

Pracodawcy w Siedlcach