Czy to Twoja firma?

SIEDLECKA SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA praca

Siedlce
SIEDLECKA SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
serwis / montaż bankowość / finanse inżynieria / technologia / technika praca fizyczna produkcja / przemysł

Oferty pracy SIEDLECKA SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca SIEDLECKA SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

SIEDLECKA SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca SIEDLECKA SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA - oferty archiwalne

  • Konserwator/hydraulik

    SIEDLECKA SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA
    • Siedlce
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Konserwacja i naprawy urządzeń hydraulicznych w obiektach i na terenie Siedleckiej Spółdzielni Mieszkaniowej.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, kierunek: Instalacje sanitarne
      • Inne wymagania: mile widziany staż pracy na oferowanym stanowisku

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową
  • Konserwator - elektryk

    • Siedlce

      Naprawy w zakresie elektrycznym w zasobach mieszkaniowych Spółdzielni.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, elektryczne
      • Uprawnienia: Eksploatacja urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu nie wyższym niż 1 kV
      • Inne wymagania: mile widziany staż pracy

      Oferujemy

      • Opis wynagrodzenia: - wysokość wynagrodzenia uzależniona od posiadanych kwalifiakcji i umiejętności
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Siedlcach