Czy to Twoja firma?

Józef Wojciech Puta HYDROBUD praca

Siedlce
Zakładanie instalacji sanitarnych; instalacje wod-kan., przyłącza, wentylacja i klimatyzacja
Józef Wojciech Puta HYDROBUD najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
księgowość / ekonomia inżynieria / technologia / technika serwis / montaż

Oferty pracy Józef Wojciech Puta HYDROBUD

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Józef Wojciech Puta HYDROBUD

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Józef Wojciech Puta HYDROBUD poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Józef Wojciech Puta HYDROBUD - oferty archiwalne

  • Księgowy/księgowa

    Józef Wojciech Puta HYDROBUD
    • Siedlce
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 3 500-4 500 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      Prowadzenie ksiąg rachunkowych, obsługa księgowa kosztów, obsługa księgowa zakupów i sprzedaży towarów, obsługa podatkowo - rozliczeniowa oraz kadrowo - płacowa i ZUS.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne, kierunek: Ekonomia, Rachunkowość
      • Inne wymagania: znajomość ustawy o rachunkowości, przepisów podatkowych i prawa pracy, doświadczenie w pracy przy wyliczaniu wynagrodzeń, samodzielność i zaangażowanie. Mile widziana znajomość programu Płatnik, Optima.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 3 500 - 4 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Monter instalacji sanitarnych

    • Siedlce

      Montowanie instalacji sanitarnych, praca na terenie województwa mazowieckiego.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 21 - 28 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową
  • Pomoc montera instalacji sanitarnych

    • Siedlce

      Prace hydrauliczne. Praca na terenie województwa mazowieckiego.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Inne wymagania: Dyspozycyjność. Wskazany staż pracy lub możliwość przyuczenia.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 21 - 26 PLN

Pracodawcy w Siedlcach