Czy to Twoja firma?

B&F INNOVIUM BIS sp. z o.o. praca

Siedlce

Jesteśmy B&f Innovium Bis, zlokalizowani w sercu malowniczej Mierzwicy-Kolonii. Nasza podróż rozpoczęła się 12 października 2018 roku, kiedy to postanowiliśmy wprowadzić na rynek nasze usługi rachunkowo-księgowe oraz doradztwo podatkowe. Od tego czasu nieustannie dążymy do tego, by nasze usługi były synonimem rzetelności i profesjonalizmu.

Specjalizujemy się w obsłudze szerokiego spektrum klientów - od jednoosobowych przedsiębiorców po różnorodne formy spółek. Rozumiemy, że każdy klient jest wyjątkowy, dlatego nasze podejście jest zawsze indywidualne i dostosowane do specyficznych potrzeb. Nasz wspólnik, Bohdan Borkowski, z zaangażowaniem dba o to, by nasza firma była solidnym i zaufanym partnerem dla naszych klientów.

Mimo że nie możemy teraz podzielić się wszystkimi szczegółami naszej działalności, chcemy zapewnić, że nasza oferta jest zawsze aktualna i odpowiada na dynamicznie zmieniające się wymagania rynku. Jesteśmy dumni z naszego wkładu w rozwój przedsiębiorczości i zawsze stawiamy na pierwszym miejscu zadowolenie naszych klientów.

Zapraszamy do kontaktu, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak możemy wspierać Twój biznes. Razem możemy osiągnąć więcej!

B&F INNOVIUM BIS SP. Z O.O. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Księgowy Siedlce
- w kategoriach zawodowych:
księgowość / ekonomia

Oferty pracy B&F INNOVIUM BIS SP. Z O.O.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca B&F INNOVIUM BIS SP. Z O.O.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa B&F INNOVIUM BIS SP. Z O.O.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
B&F INNOVIUM BIS SP. Z O.O.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Warszawa

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca B&F INNOVIUM BIS SP. Z O.O. - oferty archiwalne

  • KSIĘGOWA - ASYSTENTKA KSIĘGOWEJ

    • Siedlce
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Biuro Rachunkowe zatrudni do pracy w księgowości

      Zakres obowiązków

      Księgowanie zdarzeń gospodarczych w programach Asseco _ WF

      Wymagania

      Wykształcenie zbliżone z preferowanym doświadczeniem i znajomością programów księgowych

      Oferujemy

      Stabilne zatrudnienie, dobre warunki pracy

    • Siedlce
    • rekrutacja zdalna
    • Kancelaria Podatkowa zatrudni osobę do pracy w księgowości

      Księgowanie zdarzeń gospodarczych w programach WF

      Wymagania

      Wykształcenie zbliżone, preferowane doświadczenie i znajomość programów

      Oferujemy

      Stabilne zatrudnienie oraz dobre warunki pracy

    • Siedlce
    • Biuro rachunkowe w Siedlcach poszukuje osoby na stanowisko księgowa, asystentka księgowości

      · obsługa księgowa i rachunkowa jednoosobowych działalności gospodarczych,

      · weryfikacja zgodności dokumentacji księgowej,

      · rejestracja i dekretacja dokumentów księgowych zgodnie z obowiązującymi przepisami, bieżące księgowanie dokumentów sprzedaży, zakupu itp.,

      · kontakt z Klientami,

      Wymagania

      • wskazane doświadczenie na podobnym stanowisku,
      • wskazana znajomość przepisów ustawy o rachunkowości i prawa podatkowego,
      • znajomość zagadnień kadrowo-płacowych
      • mile widziana znajomość oprogramowania WF Kaper, WF Mag, WF Gang,
      • komunikatywność,
      • umiejętność pracy w zespole.
      • umiejętność fakturowania (pracujemy na programie WAPRO MAG)
      • wiedza w zakresie kadr i płac
      • wstępne księgowanie

      Oferujemy

      • zatrudnienie,
      • pracę stacjonarną,
      • pracę w doświadczonym zespole,
      • dobre warunki pracy.

Pracodawcy w Siedlcach