Czy to Twoja firma?

JB CONCEPT JOANNA BANASIK praca

Siechnice

Jesteśmy JB CONCEPT JOANNA BANASIK, Twoim zaufanym partnerem w szeroko pojętym świecie biznesu i budownictwa. Nasza siedziba mieści się w malowniczych Siechnicach, gdzie z pasją i zaangażowaniem podchodzimy do każdego zadania, które przed nami stawiasz.

Nasza historia zaczyna się od zaopatrzenia biur, ale szybko rozwinęliśmy nasze skrzydła, oferując kompleksowe usługi w branży pracy tymczasowej, budownictwa oraz doradztwa biznesowego. Jesteśmy dumni z tego, że możemy zaoferować Ci nie tylko pośrednictwo pracy, leasing pracowniczy oraz rekrutację i selekcję, ale również szeroki wachlarz usług budowlanych - od przygotowania terenu pod budowę po wykończeniowe prace takie jak tynkowanie, malowanie czy stolarka budowlana.

Rozumiemy, jak ważne jest indywidualne podejście do każdego klienta, dlatego zawsze staramy się dostosować nasze usługi do Twoich unikalnych potrzeb. Naszym celem jest uproszczenie procesów związanych z rekrutacją i zatrudnieniem pracowników, co pozwala na zwiększenie elastyczności w obszarze HR.

Jesteśmy także blisko naszych pracowników z Ukrainy, którzy na terenie Polski mogą liczyć na pełną opiekę ukraińsko-języcznego opiekuna. To pozwala nam budować mosty międzykulturowe i zapewniać wsparcie, które jest nieocenione zarówno dla pracowników, jak i pracodawców.

Naszą przewagą konkurencyjną jest doświadczenie naszych pracowników w branży, które przekłada się na jakość świadczonych przez nas usług. Rozumiemy, że sukces w biznesie to nie tylko wynik, ale również proces, który wymaga ciągłego doskonalenia i adaptacji do zmieniającego się świata.

Zapraszamy do współpracy z JB CONCEPT JOANNA BANASIK, gdzie Twoje potrzeby biznesowe i budowlane spotykają się z naszą wiedzą i doświadczeniem. Razem możemy osiągnąć więcej.

JB CONCEPT JOANNA BANASIK najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna wytwórstwo / rzemiosło inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy JB CONCEPT JOANNA BANASIK

Praca alert - powiadomienia

Praca JB CONCEPT JOANNA BANASIK

  • Pracownik produkcyjny

    JB CONCEPT JOANNA BANASIK
    • Kościelniki Dolne
    • umowa o pracę
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa JB CONCEPT JOANNA BANASIK

Siedziba główna

JB CONCEPT JOANNA BANASIK poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Wrocław

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca JB CONCEPT JOANNA BANASIK - oferty archiwalne

  • Sprzątaczka biurowa

    • Jelenia Góra
    • Zakres obowiązków

      a) Sprzątanie pomieszczeń biurowych, socjalnych , sanitarnych i ciągów komunikacyjnych,
      b) Odkurzanie, ścieranie kurzy z mebli biurowych, parapetów, sprzętów i urządzeń biurowych,
      c) Podlewanie kwiatów,
      d) Porządkowanie naczyń w kuchni,
      e) Utrzymywanie w czystości pomieszczeń higieniczno sanitarnych,
      f) Opróżnianie koszt na śnieci,
      g) Obsługa urządzeń sprzątających.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Inne wymagania: [Inne] : Z uwagi na specyfikę pracy wymagana jest pełna sprawność fizyczna, brak chorób przewlekłych. Od kandydatów wymagamy doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 21 PLN

      a) obsługa linii produkcyjnej,
      b) ściąganie z linii produkcyjnej wyrobów gotowych,
      c) czyszczenie wyrobów gotowych z zanieczyszczeń produkcyjnych,
      d) naklejanie etykiet na wyroby gotowe,
      e) układanie wyrobów gotowych na palety,
      f) pakowanie wyrobów gotowych

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Inne wymagania: [Inne] : Z uwagi na specyfikę pracy wymagana jest pełna sprawność fizyczna, zdolności manualne, dobry wzrok, brak chorób przewlekłych. Praca wykonywana jest w pozycji stojącej więc od kandydatów oczekujemy możliwości sprostania temu zadaniu.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 20 PLN

Pracodawcy w Siechnicach