Czy to Twoja firma?

KALIZEA POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ praca

Siechnice
KALIZEA POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
wytwórstwo / rzemiosło magazyn

Oferty pracy KALIZEA POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca KALIZEA POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

KALIZEA POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca KALIZEA POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Pomocnik młynarza

    KALIZEA POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Siechnice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 4 052 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      Wszystkie prace związane z utrzymaniem pracy ciągłej młyna, pod nadzorem młynarza.
      Praca na trzy zmiany: 6-14-22-6

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Inne wymagania: wykształcenie zawodowe, staż pracy bez znaczenia

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: do 4 052 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Pomocnik młynarza - operator linii produkcyjnej

    • Siechnice
    • 4 000 zł / mies.

      - Obsługa linii przemiału kukurydzy na terenie zakładu;
      - Przestrzeganie przepisów BHP, GMP, HACCP, FSSC i przeciwpożarowych;
      - Przeprowadzanie prostych kontroli laboratoryjnych;
      - Prowadzenie dokumentacji procesu i nadzór nad dokumentacją stanowiskową;
      - Usuwanie drobnych awarii i problemów technologicznych.
      Praca w godz.: 6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00.
      Umowa o pracę na okres próbny, następnie na czas określony, docelowo - na czas nieokreślony.
      Oferta dostępna w sali B.
      Kontakt z pracodawcą - tel.: 508 201 467, e-mail: pbielanski@kalizea.pl

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Inne wymagania: wykształcenie: zasadnicze zawodowe, średnie, staż pracy: dowolny, mile widziana książeczka sanitarno-epidemiologiczna, mile widziane uprawnienia SEP E1 do 1 kV, gotowość do pracy na wysokości

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN

Pracodawcy w Siechnicach