Czy to Twoja firma?

ENERGOPIAST SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ praca

Siechnice
ENERGOPIAST SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika produkcja / przemysł

Oferty pracy ENERGOPIAST SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ENERGOPIAST SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

ENERGOPIAST SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca ENERGOPIAST SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Ślusarz - monter

    ENERGOPIAST SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Siechnice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 3 500-4 000 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      Cięcie i gięcie elementów, walcowanie na maszynie, obsługa elektronarzędzi, montaż elementów wg rysunku technicznego.
      Praca na jedną zmianę 6-14, możliwa druga zmiana - w zależności od ilości prac 14-22
      Kontakt z pracodawcą: b.olszewski@energopiast.pl

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Inne wymagania: wykształcenie zas. zawodowe lub średnie, kilkuletnie doświadczenie min. 1-2 lata, umiejętność prefabrykacji, cięcie, gięcie elementów, walcowanie na maszynie, obsługa elektronarzędzi, przygotowanie do montażu i montaż wg rysunku technicznego, znjaomość rysunku, precyzja, samodzielność, dokładność

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 3 500 - 4 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: w zalezności od doświadczenia
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Ślusarz - spawacz

    • Siechnice

      Montaż, spawanie i szlifowanie konstrukcji stalowych z blach oraz profili, dbałość i konserwacja o powierzony sprzęt. Umiejętność spawania metodą MAG.

      Wymagania

      • Inne wymagania: wykształcenie zas. zawodowe lub średnie, kilkuletnie doświadczenie min. 1-2 lata, umiejętność samodzielnego wykonania prostych konstrukcji stalowych wg rysunku technicznego, umiejętność spawania MAG, obsługa elektronarzędzi, staranność, dokładność

      Oferujemy

Pracodawcy w Siechnicach