Czy to Twoja firma?

HANIA LASH & BROW SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ praca

Siechnice
HANIA LASH & BROW SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Stylista Siechnice
- w kategoriach zawodowych:
uroda / pielęgnacja / dietetyka

Oferty pracy HANIA LASH & BROW SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca HANIA LASH & BROW SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Praca HANIA LASH & BROW SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Kosmetyczka/stylizacja rzęs i brw

    HANIA LASH & BROW SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Siechnice
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      obsługa klienta i prowadzenie grafiku pracy, wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych brwi i rzęs, przedłużanie rzęs od 1:1 do 6:1, laminowanie brwi i rzęs, architekrura brwi, henna brwi, farbowanie brwi, dbanie o czystość w miejscu pracy, umowa zlecenie, ilość godzin w miesiącu około 80. Praca w godz. 8-20 w zależności od wymagań klientów.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Uprawnienia: Certyfikat stylizacja rzęs-metodą volume, certyfikat z akresu przedłużania i zageszczania rzęs metodami odjętościowymi, certyfikat: kurs w zakresie przedłużania oraz zagęszczania rzęs metodą 1:1
      • Inne wymagania: wykształcenie brak lub niepełne podstawowe, staż pracy 1 rok, certyfikat z akresu przedłużania i zageszczania rzęs metodami odjętościowymi, certyfikat stylizacja rzęs-metodą volume, certyfikat: kurs w zakresie przedłużania oraz zagęszczania rzęs metodą 1:1, jęz. rosyjski C2 (w mowie), A1 (w piśmie), jęz. ukraiński C1 (w mowie), A1 (w piśmie) architektura i geometria brwi laminowanie brwi i rzęs

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: do 18,3 PLN

Pracodawcy w Siechnicach