Czy to Twoja firma?

FIRMA USŁUGOWO-HANDLOWA ULJAR JAROSŁAW STASZAK praca

Sianów
Wykonywanie pozostałych robót budowlanych wykończeniowych
FIRMA USŁUGOWO-HANDLOWA ULJAR JAROSŁAW STASZAK najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Stolarz Sianów
- w kategoriach zawodowych:
wytwórstwo / rzemiosło

Oferty pracy FIRMA USŁUGOWO-HANDLOWA ULJAR JAROSŁAW STASZAK

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca FIRMA USŁUGOWO-HANDLOWA ULJAR JAROSŁAW STASZAK

Praca FIRMA USŁUGOWO-HANDLOWA ULJAR JAROSŁAW STASZAK - oferty archiwalne

  • Stolarz meblowy lub pomocnik stolarza

    FIRMA USŁUGOWO-HANDLOWA ULJAR JAROSŁAW STASZAK
    • Sianów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      - Cięcie płyt oraz ich oklejanie na maszynach
      - Składanie mebli na podstawie projektów
      - Montaż gotowych modułów u klienta

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe
      • Uprawnienia: czytanie rysunku technicznego, obsługa elektronarzędzi
      • Inne wymagania: pracodawca szuka osoby odpowiedzialnej i chętniej do realizacji ciekawych projektów, wymagane doświadczenia na podobnym stanowisku, prawa jazdy kat. B i umiejętności czytania dokumentacji technicznej, pomocnik stolarza może być osoba do przyuczenia, mile widziani obywatele Ukrainy ( wymgana podstawowa znajomość języka polskiego)

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 5 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową

Pracodawcy w Sianowie