Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - FIRMA USŁUGOWO-HANDLOWA "ULJAR" JAROSŁAW STASZAK

Wykonywanie pozostałych robót budowlanych wykończeniowych

Oferty pracy FIRMA USŁUGOWO-HANDLOWA ULJAR JAROSŁAW STASZAK

STOLARZ MEBLOWY

Zawód: stolarz Rodzaj: umowa o pracę
FIRMA USŁUGOWO-HANDLOWA "ULJAR" JAROSŁAW STASZAK
Praca przy produkcji mebli na zamówienie.Do obowiązków pracownika należeć będzie: - organizacja miejsca pracy i dbałość o jego porządek - obsługa maszyn ...
od 5000 zł
UoP brutto/mies.
Sianów
19-11-2020
od 5000 zł

Archiwalne ogłoszenia

Zawód: stolarz   |  Rodzaj: umowa o pracę
Sianów
Szczegóły
Zakres obowiązków
Praca przy produkcji mebli na zamówienie.Do obowiązków pracownika należeć będzie:
- organizacja miejsca pracy i dbałość o jego porządek
- obsługa maszyn do obróbki (piła, okleiniarka, elektronarzędzia)
- składanie mebli zgodnie z projektem
- przygotowanie i pakowanie mebli do transportu
- montaż mebli u klienta
Wymagania
Wykształcenia:
brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia:
obsługa elektronarzędzi
czytanie dokumentacji technicznej
Inne wymagania:
możliwość przyuczenia do stanowiska
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
Sianów
Szczegóły
Wymagania
NIE

Adres

ul. Spółdzielcza 9 / 1
76-004 Sianów
województwo zachodniopomorskie
powiat koszaliński
gmina Sianów

Dodatkowe informacje

NIP: 6691740374
REGON: 330451537

Profil działalności:

  • 31.02.Z - Produkcja mebli kuchennych
  • 31.01.Z - Produkcja mebli biurowych i sklepowych
  • 43.39.Z - Wykonywanie pozostałych robót budowlanych wykończeniowych
  • 47.19.Z - Pozostała sprzedaż detaliczna prowadzona w niewyspecjalizowanych sklepach
  • 47.99.Z - Pozostała sprzedaż detaliczna prowadzona poza siecią sklepową, straganami i targowiskami
  • 85.59.B - Pozostałe pozaszkolne formy edukacji, gdzie indziej niesklasyfikowane
Data rozpoczęcia wykonywania działalności gospodarczej: 18-10-2011
Status indywidualnej działalności gospodarczej: Aktywny
Źródło: GUS, CEIDG

Pracodawcy z miasta Sianów