Czy to Twoja firma?

Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych TAMAX Szczepan Cieślak praca

Sędziszów
Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych TAMAX Szczepan Cieślak najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych TAMAX Szczepan Cieślak

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych TAMAX Szczepan Cieślak

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych TAMAX Szczepan Cieślak - oferty archiwalne

  • Ładowacz nieczystości stałych

    Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych TAMAX Szczepan Cieślak
    • Sędziszów
    • umowa o pracę
    • 3 000 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      ładowanie nieczystości w pojemnikach lub workach do pojazdu typu śmieciarka, izoterma itp

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 000 PLN

Pracodawcy w Sędziszowie