Czy to Twoja firma?

ARTUR LORENC RESTAURACJA XAVITO praca

Sanok

Witaj w Restauracji Xavito, naszej kulinarnym zakątku w sercu Sanoka, gdzie pasja do gastronomii spotyka się z zaangażowaniem w dostarczanie wyjątkowych doświadczeń. Jesteśmy dumni, że możemy zaprosić Cię do świata, w którym każdy posiłek jest świętowaniem smaku i jakości.

Nasza restauracja to miejsce, w którym tradycja łączy się z nowoczesnością. Choć nie możemy podzielić się z Tobą naszą historią, wierzymy, że najlepsze historie tworzą się przy stole, a każdy gość, który nas odwiedza, jest częścią naszej nieustannie pisanej opowieści.

W Restauracji Xavito stawiamy na innowację i jakość. Nasze menu jest wynikiem ciągłego poszukiwania inspiracji i doskonalenia, aby zapewnić niezapomniane wrażenia kulinarne. Z zaangażowaniem dbamy o każdy detal, od selekcji składników po prezentację potraw, aby każdy posiłek był nie tylko smaczny, ale i estetycznie podany.

Choć nie dysponujemy informacjami na temat naszej pozycji rynkowej czy międzynarodowej obecności, to naszym priorytetem jest bycie miejscem, które z dumą reprezentuje lokalną społeczność Sanoka. Jesteśmy przekonani, że nasze zaangażowanie w doskonałość jest tym, co wyróżnia nas w branży restauracyjnej.

W Restauracji Xavito, każdy gość jest traktowany z najwyższą troską. Nasz zespół to grupa profesjonalistów, którzy każdego dnia wkładają swoje serca w to, co robią, aby zapewnić Ci niezapomniane doświadczenia.

Zapraszamy Cię, abyś dołączył do nas i stał się częścią naszej rosnącej rodziny. Odkryj z nami smaki, które zachwycą Twoje podniebienie i stworzą wspomnienia, które będziesz chciał powtarzać. Restauracja Xavito to więcej niż jedzenie – to pasja, jakość i niezapomniane chwile spędzone w dobrym towarzystwie.

Do zobaczenia w Restauracji Xavito, gdzie każdy posiłek jest celebracją życia.

ARTUR LORENC RESTAURACJA XAVITO najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy ARTUR LORENC RESTAURACJA XAVITO

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ARTUR LORENC RESTAURACJA XAVITO

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa ARTUR LORENC RESTAURACJA XAVITO

Siedziba główna

ARTUR LORENC RESTAURACJA XAVITO poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
ARTUR LORENC RESTAURACJA XAVITO
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Wrocław

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca ARTUR LORENC RESTAURACJA XAVITO - oferty archiwalne

  • Kucharz-pizzer

    • Sanok
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Do uzgodnienia

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Inne wymagania: Mile widziana osoba po szkole z możliwością przyuczenia do pracy Godz. pracy: do 10.00 do 18.00 i od 14.00 do 22.00

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Możliwość przyuczenia do pracy Godz. pracy: 10.00 - 18.00 i 12.00 - 22.00
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Kierowca- dostawca dań

    • Sanok
    • 3 000 zł / mies.

      Rozwożenie pizzy, mile widziane doświadczenie.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Uprawnienia: PRAWO JAZDY KAT. B*
      • Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie Godz. pracy od 10.00 do 18.00 lub od 12.00 do 22.00

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 000 PLN

Pracodawcy w Sanoku