Czy to Twoja firma?

Waldemar Januszczak Firma Transportowo-Usługowo-Handlowa praca

Sanok
Transport drogowy towarów
Waldemar Januszczak Firma Transportowo-Usługowo-Handlowa najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Kierowca Sanok
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy Waldemar Januszczak Firma Transportowo-Usługowo-Handlowa

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Waldemar Januszczak Firma Transportowo-Usługowo-Handlowa

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Waldemar Januszczak Firma Transportowo-Usługowo-Handlowa - oferty archiwalne

  • Kierowca c+e

    Waldemar Januszczak Firma Transportowo-Usługowo-Handlowa
    • Sanok
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      do uzgdnienia

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C + E

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Sanoku