Czy to Twoja firma?

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im.Ziemi Sandomierskiej w Sandomierzu-Mokoszynie praca

Sandomierz
edukacja
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im.Ziemi Sandomierskiej w Sandomierzu-Mokoszynie najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie inżynieria / technologia / technika edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia

Oferty pracy Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im.Ziemi Sandomierskiej w Sandomierzu-Mokoszynie

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im.Ziemi Sandomierskiej w Sandomierzu-Mokoszynie

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im.Ziemi Sandomierskiej w Sandomierzu-Mokoszynie poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im.Ziemi Sandomierskiej w Sandomierzu-Mokoszynie - oferty archiwalne

  • Psycholog(11 godz. w tygodniu)

    Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im.Ziemi Sandomierskiej w Sandomierzu-Mokoszynie
    • Sandomierz
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      praca z młodzieżą, działania terapeutyczne

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: psychologia
      • Inne wymagania: wykształcenie wyższe-mgr psychologii

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 000 do 4 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Sandomierzu