Czy to Twoja firma?

F. H. U. DIPOL Piotr Kogut praca

Sandomierz
usługi
F. H. U. DIPOL Piotr Kogut najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Instalator Sandomierz
- w kategoriach zawodowych:
serwis / montaż

Oferty pracy F. H. U. DIPOL Piotr Kogut

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca F. H. U. DIPOL Piotr Kogut

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca F. H. U. DIPOL Piotr Kogut - oferty archiwalne

  • Pracownik działu technicznego/instalator systemów niskoprądowych

    F. H. U. DIPOL Piotr Kogut
    • Sandomierz
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      prace instalacyjne, instalacje niskoprądowe(praca na terenie całego kraju)

      Wymagania

      • Inne wymagania: wykształcenie min. średnie

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 900 PLN
      • Opis wynagrodzenia: plus premia
      • System wynagrodzenia: Czasowo-premiowy ze staw. mies
  • Pracownik działu technicznego/instalator

      prace instalacyjne, praca na wysokości powyżej 3 metrów(gotowość do pracy w delegacji)

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN

Pracodawcy w Sandomierzu