Czy to Twoja firma?

PILKINGTON IGP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ praca

Sandomierz
PILKINGTON IGP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
produkcja / przemysł wytwórstwo / rzemiosło praca fizyczna

Oferty pracy PILKINGTON IGP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PILKINGTON IGP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

PILKINGTON IGP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca PILKINGTON IGP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Technik utrzymania ruchu (nr 2946)

    PILKINGTON IGP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Bydgoszcz
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      wykonywanie napraw i konserwacji środków zgodnie z wymogami techniczno-organizacyjnymi, prowadzenie dokumentacji eksploatacyjnej środków pracy, prowadzenie "Książki pracy urządzeń", nadzór nad realizacją umów zawartych z firmami obcymi wykonującymi usługi konserwacyjno-remontowe, przestrzeganie przepisów BHP, podejmowanie działań korygujących i zapobiegawczych, zapewnienie jakości wykonywanych prac konserwacyjnych i naprawczych.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe
      • Uprawnienia: obsługa maszyn
      • Inne wymagania: doświadczenie na podobnym stanowisku znajomość branży szklarskiej umiejętność pracy w zespole dokładność i precyzyjność gotowość do pracy w systenie trzyzmianowym

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 do 4 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Sandomierzu