Czy to Twoja firma?

Zakład Aktywności Zawodowej w Sandomierzu praca

Sandomierz
Zakład Aktywności Zawodowej w Sandomierzu najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia logistyka / spedycja / transport praca fizyczna

Oferty pracy Zakład Aktywności Zawodowej w Sandomierzu

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Zakład Aktywności Zawodowej w Sandomierzu

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Zakład Aktywności Zawodowej w Sandomierzu poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Zakład Aktywności Zawodowej w Sandomierzu - oferty archiwalne

  • Kierowca kat. d

    Zakład Aktywności Zawodowej w Sandomierzu
    • Sandomierz
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      dowóz podopiecznych(miejsce pracy-Sandomierz i okolice)

      Wymagania

      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. D, Świadectwo kwalifikacji przewóz osób
      • Inne wymagania: wymagane doświadczenie zawodowe na oferowanym stanowisku

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Trener pracy-pomoc kuchenna/kelner

      przygotowanie i wydawanie posiłków z pomocą osób niepełnosprawnych, przygotowanie osób niepełnosprawnych do samodzielnej pracy, dbanie o czystość i bezpieczeństwo w miejscu pracy

      Wymagania

      • Inne wymagania: doświadczenie zawodowe w zakresie gastronomii oraz pracy z osobami niepełnosprawnymi, mile widziane wykształcenie pedagogiczne, mile widziany kurs trenera pracy, mile widziane orzeczenie o stopniu niepełnosprawności

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 200 PLN
  • Pracownik gospodarczy(0,55 etatu)

      wykonywanie prac w ramach rękodzieła np. ozdoby okolicznościowe, stroiki świąteczne, kompozycje kwiatowe, robótki ręczne(wyszywanie, szydełkowanie, robienie na drutach), prace plastyczne itp., wykonywanie prac porządkowych, mycie podłóg, okien, odkurzanie, opróżnianie koszy na śmieci, wystawianie pojemników na śmieci w dniu ich wywozu, zbieranie skoszonej trawy, grabienie-prace pod nadzorem trenera pracy

      Wymagania

      • Inne wymagania: mile widziane doświadczenie w zakresie rękodzieła, mile widziane umiejętności artystyczne, plastyczne, ważne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 1 540 PLN

Pracodawcy w Sandomierzu