Good Box sp z o.o. sp.k.

Good Box sp z o.o. sp.k. najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy Good Box sp z o.o. sp.k.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Good Box sp z o.o. sp.k.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Good Box sp z o.o. sp.k. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Dane firmowe i kontaktowe - Good Box sp z o.o. sp.k.

Pełna nazwa
GOOD BOX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Adres rejestrowy
Podleśna 17 13-300 Mszanowo
NIP
7441813256
REGON
363767275
KRS
0000603326
Forma prawna
spółka komandytowa
Wpis do Rejestru Przedsiębiorców
19.02.2016
Status indywidualnej działalności gospodarczej
AKTYWNA

Profil działalności - kody PKD

Przetwórstwo przemysłowe

  • 17.21.Z Produkcja papieru falistego i tektury falistej oraz opakowań z papieru i tektury
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Praca Good Box sp z o.o. sp.k. - oferty archiwalne

  • Pracownik fizyczny/ pracownik do przeprowadzki

    • Sampława
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      prace fizyczne przy przeprowadzce/ przenoszenie materiałów, sprzętu ( ok. tydzień pracy)

      Wymagania

      • Inne wymagania: Kontakt w sprawie pracy: Sampława 72, 14-260 Lubawa tel. 89 648 23 03 . Praca na ok. tydzień

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: do 26,32 PLN
      • Opis wynagrodzenia: jw. tj. 20 zł netto /godz.
  • Pomocnik operatora maszyn do prod. opakowań kartonowych

    • Sampława

      - klejenie i odbiór elementów kartonowych
      - bieżąca kontrola jakości
      - sumienna realizacje powierzonych zadań
      - dbanie o czystość i stan techniczny urządzeń na stanowisku pracy

      Wymagania

      • Inne wymagania: Kontakt w sprawie pracy: Sampława 72, 14-260 Lubawa tel. 89 648 23 03 e-mail: biuro@goodbox.eu.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: do 18,3 PLN
      • Opis wynagrodzenia: jw. Do 3 m-cy umowa zlecenie (okres próbny), następnie umowa o pracę

Pracodawcy w Sampławie