Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - Jończyk Dariusz MAR-POL

Oferty pracy Jończyk Dariusz MAR-POL

HYDRAULIK/ MONTER INSTALACJI SANITARNYCH

Zawód: monter Rodzaj: umowa na okres próbny
Jończyk Dariusz MAR-POL
Wykonywanie instalacji sanitarnych. Praca na terenie Krakowa. Zatrudnienie na okres próbny 3 m-ce z możliwością przedłużenia, jednozmianowa, w godz.7-15. Dojazd do ...
Kraków
03-11-2020

POMOCNIK HYDRAULIKA

Zawód: hydraulik Rodzaj: umowa na okres próbny
POMOC W WYKONYWANIU INSTALACJI SANITARNYCH. Możliwość przyuczenia. Praca na terenie Krakowa. Dojazd do pracy zapewniony przez pracodawcę. Praca na okres próbny ...
Kraków
03-11-2020

Archiwalne ogłoszenia

Zawód: monter   |  Rodzaj: umowa na okres próbny
Kraków
Szczegóły
Zakres obowiązków
Wykonywanie instalacji sanitarnych. Praca na terenie Krakowa.
Zatrudnienie na okres próbny 3 m-ce z możliwością przedłużenia, jednozmianowa, w godz.7-15. Dojazd do pracy zapewniony.
Kontakt osobisty poprzedzony kontaktem telefonicznym 504286372 lub 338701551.
Wymagania
Zawody:
Monter instalacji i urządzeń sanitarnych (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)
Wykształcenia:
brak lub niepełne podstawowe, brak
Inne wymagania:
Wykształcenie nie ma znaczenia, doświadczenie zawodowe min. 0,5 roku, mile widziane prawo jazdy kat.B, umiejętność spawania mile widziana, pracowitość, rzetelność, chęć do pracy.
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
34-125 Rzyki
Os. Mydlarze 20

Pracodawcy z miasta Rzyki