Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - MANPOWERGROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu.

Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Oferty pracy Manpower

Aktualnie brak ofert pracy od tego pracodawcy.

Archiwalne ogłoszenia

Pomocnik Operatora
Zawód: pracownik fizyczny   |  Rodzaj: umowa o pracę
Ropczyce
Szczegóły

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

Pomocnik Operatora/Ropczyce

Numer ref. POP/035/AMA

Zakres obowiązków
  • Wykonywanie operacji zgodnie z procesem technologicznym i zleceniem produkcyjnym oraz prawidłowe raportowanie wykonanych prac
  • Dbałość o czystość i stan techniczny oraz prawidłowe użytkowanie powierzonych sprawdzianów, przyrządów, maszyn i urządzeń
  • Przekazywanie maszyn, przyrządów zmiennikowi na kolejną zmianę w odpowiednim stanie
  • Zgłaszanie liderowi nieodpowiedniego działania oraz uszkodzeń przyrządów i sprawdzianów
Wymagania
  • Sumienność i rzetelność
  • Gotowość do podjęcia pracy od zaraz
  • Punktualność i dyspozycyjność
  • Wysoka motywacja do pracy i nastawienia na osiągnięcie wyznaczonych celów
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji
Pracownik produkcji
Zawód: pracownik produkcji   |  Rodzaj: umowa o pracę
Rzeszów
Szczegóły

Pracownik produkcji/Rzeszów

Numer ref. PPR/035/EFE

  • Pakowanie i kontrola jakości wyrobów gotowych
  • Załadunek i rozładunek towarów
  • Obsługa urządzeń produkcyjnych
Wymagania
  • Wymagamy jedynie książeczki sanepidowskiej i gotowości do pracy w systemie 3-zmianowym!

Adres

ul. Prosta 68
00-838 Warszawa
województwo mazowieckie
powiat Warszawa
gmina Wola

Dodatkowe informacje

NIP: 5262493733
REGON: 016863993
KRS: 0000062137
Data wpisu do Rejestru Przedsiębiorców: 20-11-2001
Źródło: GUS, KRS

Pracodawcy z miasta Rzeszów