Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - FAIR PLAY AGNIESZKA POŁUDNIAK

Oferty pracy FAIR PLAY AGNIESZKA POŁUDNIAK

NAUCZYCIEL WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO

Zawód: nauczyciel Rodzaj: umowa o pracę
Fair Play
Prowadzenie zajęć dydaktycznych oraz zapewnienie bezpieczeństwa dzieciom. - Kontakt z rodzicami i opiekunami. - Współpraca z Dyrekcją placówki. Doskonale sprawdzisz się ...
od 3000 zł
UoP brutto/mies.
Rzeszów
21-01-2021
od 3000 zł

POMOC NAUCZYCIELA

Zawód: nauczyciel Rodzaj: inna
Fair Play
Spełnianie czynności opiekuńczych i obsługowych w stosunku do wychowanków zlecane przez nauczycielkę oddziału oraz inne czynności wynikające z rozkładu zajęć ...
od 2800 zł
Rzeszów
08-01-2021
od 2800 zł

Archiwalne ogłoszenia

OPIEKUNKA DZIECIĘCA
Zawód: opiekun/opiekunka   |  Rodzaj: umowa o pracę
Rzeszów
Szczegóły
Zakres obowiązków
Pielęgnacja i opieka nad dziećmi, prowadzenie zajęć z dziećmi w żłobku lub przedszkolu, spędzanie czasu na dworze, przygotowywanie planów pracy. Praca od poniedziałku do piątku, w systemie zmianowym, w godzinach: 6:30-17.
Wymagania
Wykształcenia:
średnie ogólnokształcące, brak
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
Zawód: nauczyciel   |  Rodzaj: umowa o pracę
Rzeszów
Szczegóły
Planowanie i prowadzenie pracy wychowawczej, dydaktycznej i opiekuńczej zgodnie z obowiązującym programem/programami, wynikającymi z realizacji podstawy programowej, koncepcji pedagogicznej przedszkola/planu pracy przedszkola oraz ponoszenie odpowiedzialności za jej jakość;
Realizowanie procesu wychowawczo – dydaktycznego i opiekuńczego z uwzględnieniem „zalecanych warunków realizacji” podstawy programowej

Szukamy Osoby kulturalnej, kontaktowej, lubiącej pracę z drugim
człowiekiem, lubiącej dzieci, pełnej empatii i szacunku do ich zdania,
nieszablonowo myślącej o edukacji, elastycznej, pogodnej, odpowiedzialnej, uśmiechniętej,
chętnej do podnoszenia swoich kwalifikacji i udziału w różnych formach
doskonalenia zawodowego, posługującej się poprawną polszczyzną.
Wymagania
wyższe (w tym licencjat), brak
Języki:
angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Uprawnienia:
Przygotowanie pedagogiczne
STUDIA PODYPLOMOWE: EDUKACJA PRZEDSZKOLNA
NIE
FAIR PLAY AGNIESZKA POŁUDNIAK
35-082 Rzeszów
ARCHITEKTÓW 4

Pracodawcy z miasta Rzeszów