Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - Kruk Władysław LUX-OKULISTYKA

Oferty pracy Kruk Władysław LUX-OKULISTYKA

Aktualnie brak ofert pracy od tego pracodawcy

Archiwalne ogłoszenia

PIELĘGNIARKA
Zawód: pielęgniarka   |  Rodzaj: umowa o pracę
Przeworsk
Szczegóły
Zakres obowiązków
Praca w poradni okulistycznej, opieka nad pacjentami, współpraca z lekarzem, rejestracja pacjentów.
Wymagania
Wykształcenia:
średnie zawodowe, medyczne, kierunek: pielęgniarstwo
Uprawnienia:
Pielęgniarka – prawo wykonywania zawodu
obsługa komputera
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
GRAFIK KOMPUTEROWY
Zawód: grafik   |  Rodzaj: umowa na okres próbny
Przeworsk
Szczegóły
Projektowanie stron internetowych, reklam, projektów marketingowych i ulotek.
Wymagania
Obsługa komputerowych programów graficznych
NIE
Zawód: pielęgniarka   |  Rodzaj: umowa na okres próbny
Rzeszów
Szczegóły
obsługa recepcji , pomoc lekarza
Wymagania
średnie zawodowe 4-letnie, medyczne
Inne wymagania:
prawo wykonywania zawodu ZAPRASZAMY DO KONTAKTU POD ADRESEM MAIL LUB TEL. wladekkruk@tlen.pl, 693306062
NIE

Adres

ul. Kolejowa 12
35-073 Rzeszów
województwo podkarpackie
powiat Rzeszów
gmina Rzeszów

Dodatkowe informacje

NIP: 8132735487
REGON: 690524190

Profil działalności:

  • 47.78.Z - Sprzedaż detaliczna pozostałych nowych wyrobów prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach
  • 68.20.Z - Wynajem i zarządzanie nieruchomościami własnymi lub dzierżawionymi
  • 86.23.Z - Praktyka lekarska dentystyczna
  • 86.90.E - Pozostała działalność w zakresie opieki zdrowotnej, gdzie indziej niesklasyfikowana
Data rozpoczęcia wykonywania działalności gospodarczej: 01-07-2003
Status indywidualnej działalności gospodarczej: Aktywny
Źródło: GUS, CEIDG

Pracodawcy z miasta Rzeszów

Popularni pracodawcy z województwa: Podkarpackie

PRWC
positive HR
Promedica24
MetLife
GRH Polska
armatis-lc
NESTOR Design
Chairs export
Voice Net S.A.
Manpower
WĘZEŁ BABICA