Czy to Twoja firma?

SB COMPLEX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA praca

Rzeszów
SB COMPLEX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy SB COMPLEX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca SB COMPLEX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

SB COMPLEX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca SB COMPLEX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA - oferty archiwalne

  • Murarz, cieśla, zbrojarz, pracownik budowlany

    SB COMPLEX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
    • Rzeszów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      - Murarz (murowanie z pustaków ceramicznych, z betonu komórkowego),
      - Zbrojarz (wykonywanie prac w zakresie montażu zbrojenia),
      - Cieśla (szalunki systemowe),
      - Pracownik ogólnobudowlany (szeroko pojęte prace ogólnobudowlane),

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Kierownik robót budowlanych

    • Łańcut

      - codzienne planowanie robót, przydzielanie poszczególnym pracownikom zadań dniówkowych/akordowych,
      - przygotowywanie i zatwierdzanie i realizowanie harmonogramu inwestycji
      - informowanie (eskalacja) przełożonych o ryzykach związanych z przebiegiem inwestycji
      - zamawianie materiałów, sprzętu oraz usług podwykonawców
      - analiza dokumentacji projektowej pod kątem zastosowania rozwiązań zamiennych
      - zgłaszanie propozycji zamian materiałowych oraz rozwiązań systemowych mających na celu optymalizację kosztów lub poprawę jakości wykonywanych prac
      - kontrola jakości wykonywanych robót,
      - odbiory ilościowe i jakościowe, poszczególnych etapów robót
      - zarządzanie podległym personelem
      - nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP
      - współpraca z innymi działami firmy
      - prowadzenie dokumentacji budowy,

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B, Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi – bez ograniczeń, Obsługa komputera - MS OFFICE, obsługa Auto - Cad

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 6 000 PLN

Pracodawcy w Rzeszowie