Czy to Twoja firma?

ENERGOTECHNIKA2 GRZEGORZ RUSIN praca

Rzeszów
ENERGOTECHNIKA2 GRZEGORZ RUSIN najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy ENERGOTECHNIKA2 GRZEGORZ RUSIN

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ENERGOTECHNIKA2 GRZEGORZ RUSIN

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

ENERGOTECHNIKA2 GRZEGORZ RUSIN poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca ENERGOTECHNIKA2 GRZEGORZ RUSIN - oferty archiwalne

  • Asystent projektanta instalacji elektrycznych

    ENERGOTECHNIKA2 GRZEGORZ RUSIN
    • Rzeszów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Opracowywanie projektów budowlanych i wykonawczych w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i energetycznych.
      Pozyskiwanie niezbędnych danych do realizacji przydzielonych zadań.
      Prowadzenie uzgodnień związanych z realizacją dokumentacji projektowej.
      Przygotowywanie dokumentacji powykonawczych.
      Współpraca z działem ofertowym oraz wykonawczym przy realizowanych inwestycjach.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
      • Uprawnienia: PRAWO JAZDY - KAT.B
      • Inne wymagania: wykształcenie wyższe/średnie – elektryczne, energetyczne lub pokrewne dobra znajomość obsługi programu AutoCAD i pakietu Office Mile widziane doświadczenie w opracowywaniu projektów branży elektrycznej i energetycznej oraz znajomość zasad kosztorysowania

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Rzeszowie