Pracodawca - Platinium Develop Aleksandra Śnieżek

Firma powstała z ogromnej pasji do nieruchomości, zamiłowania do wiedzy oraz  umiejętności pracy z ludźmi i budowania długofalowych relacji. 

Nasze biuro powstało z myślą o tych, którzy chcą inwestować, pomnażać swoje pieniądze, odkrywać najnowsze trendy na rynku nieruchomości oraz znajdywać najnowsze rozwiązania wykończenia wnętrz. Nasza misja to dotrzeć do potrzeb każdego z Was. Niezależnie od tego czy szukasz inspiracji, domu marzeń czy idealnej inwestycji – ta firma powstała z myślą o Tobie i Twoich potrzebach.

Działamy w sektorze nieruchomości mieszkalnych jaki i w sektorze nieruchomości komercyjnych, zarówno na rynku pierwotnym jak i wtórnym.

Chcemy wychodzić naprzeciw oczekiwaniom każdego klienta. Nasze doświadczenie i wiedza pomagają nam skutecznie działać na każdej płaszczyźnie naszej działalności.

Do pośrednictwa podchodzimy w sposób innowacyjny i szeroko rozumiany.

Chcemy pokazać Ci, że proces sprzedaży zaczyna się znacznie wcześniej niż myślisz. Jesteśmy po to, aby Ci towarzyszyć na każdym jego etapie.

Oferty pracy Platinium Develop Aleksandra Śnieżek

Platinium Develop Aleksandra Śnieżek

Doradca ds. sprzedaży nieruchomości

Platinium Develop Aleksandra Śnieżek
Platinium Develop Aleksandra Śnieżek
Agent nieruchomości kontrakt B2B pełny etat
PROFESJONALNA OBSŁUGA KLIENTÓW NAWIĄZYWANIE I UTRZYMYWANIE RELACJI Z KLIENTEM BIEŻĄCA AKTUALIZACJA BAZY DANYCH PRZYGOTOWYWANIE DOKUMENTACJI SPRZEDAŻOWEJ KOMPLETOWANIE DOKUMENTÓW ORAZ UDZIAŁ W ZAWIERANIU TRANSAKCJI PRZYGOTOWYWANIE RAPORTÓW ...
Rzeszów
27-09-2021
Platinium Develop Aleksandra Śnieżek
35-505 Rzeszów
Solińska, 3/72, 3

Pracodawcy z miasta Rzeszów