Czy to Twoja firma?

F.P.U.H. Eko-Rem Adam Chrzanowski praca

Rzeszów
F.P.U.H. Eko-Rem Adam Chrzanowski najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja rolnictwo / hodowla

Oferty pracy F.P.U.H. Eko-Rem Adam Chrzanowski

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca F.P.U.H. Eko-Rem Adam Chrzanowski

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

F.P.U.H. Eko-Rem Adam Chrzanowski poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca F.P.U.H. Eko-Rem Adam Chrzanowski - oferty archiwalne

  • Brukarz, pomocnik brukarza, pracownik budowlany

    F.P.U.H. Eko-Rem Adam Chrzanowski
    • Rzeszów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      prace brukarskie, montaż ogrodzeń, produkcja pustaczków i murków ogrodzeniowych

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Inne wymagania: Chęci do pracy, mile widziane doświadczenie .

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: do uzgodnienia
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Rzeszowie