Czy to Twoja firma?

REGAMET TRYBA SPÓŁKA JAWNA praca

Rzemień
REGAMET TRYBA SPÓŁKA JAWNA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy REGAMET TRYBA SPÓŁKA JAWNA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca REGAMET TRYBA SPÓŁKA JAWNA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

REGAMET TRYBA SPÓŁKA JAWNA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca REGAMET TRYBA SPÓŁKA JAWNA - oferty archiwalne

  • Sprzedawca pokryć dachowych

    REGAMET TRYBA SPÓŁKA JAWNA
    • Warzyce
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Realizacja założonych planów sprzedażowych w oparciu o asortyment firmy, poszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientów, prowadzenie negocjacji handlowych.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B, doświadczenie w sprzedaży, wiedza i praktyka w zakresie doradztwa technicznego

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 3 200 - 6 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Do wynagrodzenia podstawowego dodatkowo wypłacana będzie prowizja.
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Rzemieniu