Czy to Twoja firma?

Marchewka Stefan Produkcja Drzewna Usługi i Handel praca

Rzeczniów-Kolonia
Marchewka Stefan Produkcja Drzewna Usługi i Handel najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy Marchewka Stefan Produkcja Drzewna Usługi i Handel

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Marchewka Stefan Produkcja Drzewna Usługi i Handel

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Marchewka Stefan Produkcja Drzewna Usługi i Handel poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Marchewka Stefan Produkcja Drzewna Usługi i Handel - oferty archiwalne

  • Kierowca ciągnika siodłowego

    Marchewka Stefan Produkcja Drzewna Usługi i Handel
    • Rzeczniów-Kolonia
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Bezpieczny transport przewożonych ładunków. Kontrola stanu technicznego kierowanego zestawu pojazdów.

      Wymagania

      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C + E, kurs - przewóz rzeczy
      • Inne wymagania: Dyspozycyjność, sumienność, pracowitość

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 4 000 - 6 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Tartacznik

      Obsługa maszyn tartacznych. Przyjmowanie oraz przygotowywanie surowców, wykonanie przetarcia, manipulacja materiałów tartych, prowadzenie procesów suszenia i impregnacji materiałów tartych, sortowanie ich, magazynowanie i przygotowywanie do wysyłki.

      Wymagania

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN