Czy to Twoja firma?

AMIR Ciastkarnia-Cukiernia Adam Majchrzak praca

Ryki
Nr rejestrru w Dęblinie D/17
AMIR Ciastkarnia-Cukiernia Adam Majchrzak najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka praca fizyczna

Oferty pracy AMIR Ciastkarnia-Cukiernia Adam Majchrzak

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca AMIR Ciastkarnia-Cukiernia Adam Majchrzak

AMIR Ciastkarnia-Cukiernia Adam Majchrzak poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca AMIR Ciastkarnia-Cukiernia Adam Majchrzak - oferty archiwalne

  • Pomocnik ciastkarza

    AMIR Ciastkarnia-Cukiernia Adam Majchrzak
    • Ryki
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      pomoc przy produkcji ciastek

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: trzy tysiące dziesięć złotych
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Rykach