Czy to Twoja firma?

PUMAR -1 Sp.j. praca

Ryki
PUMAR -1 Sp.j. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
serwis / montaż sprzedaż / zakupy logistyka / spedycja / transport praca fizyczna magazyn

Oferty pracy PUMAR -1 Sp.j.

Praca alert - powiadomienia

Praca PUMAR -1 Sp.j.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

PUMAR -1 Sp.j. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca PUMAR -1 Sp.j. - oferty archiwalne

  • Pracownik utrzymania czystości (sprzątaczka)

    PUMAR -1 Sp.j.
    • Dęblin
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      prace porządkowe na terenie sklepu

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe
      • Inne wymagania: Wymagana dyspozycyjność, chęci do pracy.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 1 600 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Kierowca samochodu dostawczego / magazynier

    • Dęblin
    • pełny etat

      - rozwożenie towaru,
      - pomoc w magazynie przy przyjęciu i rozładunku towaru,
      - inkasowanie należności

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
      • Inne wymagania: Praca na terenie Dęblina

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: plus premia uznaniowa
  • Monter / składacz okien

    • Ryki
    • 2 800 zł / mies.

      Praca przy produkcji stolarki okiennej i drzwiowej.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Uprawnienia: umiejętność pracy w zespole

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + premia

Pracodawcy w Rykach