Czy to Twoja firma?

Ośrodek Pomocy Społecznej w Rykach praca

Ryki
Ośrodek Pomocy Społecznej w Rykach najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Opiekun Ryki
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy Ośrodek Pomocy Społecznej w Rykach

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Ośrodek Pomocy Społecznej w Rykach

Praca Ośrodek Pomocy Społecznej w Rykach - oferty archiwalne

  • Opiekun osoby starszej i niepełnosprawnej

    Ośrodek Pomocy Społecznej w Rykach
    • Ryki
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      Utrzymanie mieszkania podopiecznego w czystości, prześcielanie łóżka, zmiana bielizny osobistej i pościelowej, pomoc w higienie osobistej, zakup artykułów żywnościowych lub innych niezbędnych za pieniądze osoby objętej usługami, przygotowanie posiłków lub dostarczenie obiadu, karmienie osób niedołężnych, dostarczenie opału z miejsca składowania i palenie w piecu.

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Inne wymagania: Praca od poniedziałku do piątku. Miejsce wykonywania pracy Ryki, Sierskowola, Stary Bazanów, domy jednorodzinne

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 18,3 PLN

Pracodawcy w Rykach