Czy to Twoja firma?

Zakład Gospodarki Komunalnej w Rydułtowach praca

Rydułtowy
usługi komunalne
Zakład Gospodarki Komunalnej w Rydułtowach najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport praca fizyczna

Oferty pracy Zakład Gospodarki Komunalnej w Rydułtowach

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Zakład Gospodarki Komunalnej w Rydułtowach

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Maszynista lokomotyw

    ArcelorMittal Poland S.A. Wizytówka
    • Dąbrowa Górnicza
    • umowa o pracę
    • rekrutacja zdalna
    • praca od zaraz
    Dodana
  • Specjalista ds. eksportu

    CD S.A.
    • Bielsko-Biała
    Dodana
  • Spedytor

    SMART-HR
    • Katowice
    Dodana

Zakład Gospodarki Komunalnej w Rydułtowach poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Zakład Gospodarki Komunalnej w Rydułtowach - oferty archiwalne

  • Kierowca samochodu ciężarowego

    Zakład Gospodarki Komunalnej w Rydułtowach
    • Rydułtowy
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      - prowadzenie pojazdów zgodnie z uprawnieniami,
      - wykonywanie prac związanych z utrzymaniem zieleni, w tym obsługa kosiarek,
      - wykonywanie prac gospodarczych, porządkowych na terenie miasta Rydułtowy,
      - wykonywania innych poleceń przełożonych w ramach zakesu obowiązków,
      - dbanie o powierzone mienie.

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
      • Inne wymagania: niekaralność, dobry stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na danym stanowisku

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 700 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + dodatek stażowy. Godziny pracy do ustalenia bezpośrednio z pracodawcą.
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Kierowca - dozorca

    • Rydułtowy

      - prowadzenie pojazdów do 3,5 tony zgodnie z uprawnieniami,
      - wykonywanie prac gospodarczych, porządkowych na terenie miasta Rydułtowy

      Praca na trzy zmiany godz.: 6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00.

      Wymagania

      Oferujemy

      • Opis wynagrodzenia: + dodatek stażowy.

Pracodawcy w Rydułtowach