Czy to Twoja firma?

Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe OSTOJA Piotr Rynkowski praca

Rybno
budownictwo ogólne, usługi transportowe
Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe OSTOJA Piotr Rynkowski najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
serwis / montaż budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe OSTOJA Piotr Rynkowski

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe OSTOJA Piotr Rynkowski

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe OSTOJA Piotr Rynkowski poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe OSTOJA Piotr Rynkowski - oferty archiwalne

  • Pozostali robotnicy budowlani robót stanu surowego i pokrewni/murarz/tynkarz/monter izolacji budowla

    Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe OSTOJA Piotr Rynkowski
    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Ocieplenia budynków, gipsowanie ścian, malowanie, murowanie

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną